Lokallaga

12. august, 2015

Eigersund

Leder: Halldis Furre

mob: 92635783

eigersund@mdg.no

Gjesdal

Leder: Christer Karlsen

mob: 90412220

gjesdal@mdg.no

Haugesund

Talsperson: Heine Vihovde Vestvik, mob: 95160688

Talsperson: Reidun Rødeseike, mob: 93036374

haugesund@mdg.no

Leder: Jone Erland

mob: 92825953

ha@mdg.no

Klepp

Leder: Tone Lill Molund

Mob: 98206608

klepp@mdg.no

Karmøy

Leder: Marianne Sol Levinsen

mob: 41663315

karmoy@mdg.no

Randaberg

Leder: Alexander Rügert Raustein

mob: 48043535

randaberg@mdg.no

Sandnes

Leder: Alexandra K. Gjerdrum

Mob: 40840826

sandnes@mdg.no

Sola

Leder: Jan Kristoffer Johnsen

mob: 95073205

sola@mdg.no

Stavanger

Leder:Thomas Bendiksen

mob: 48365470

stavanger@mdg.no

Strand

Leder: Wenche Barka

Tlf: 51749392

strand@mdg.no

Suldal

Leder: Bernd Elmies

Mob: 91990497

suldal@mdg.no

Time

Leder: Ørjan Zazzera Johansen

mob: 99003483

time@mdg.no

Tysvær

Talsperson: Heidi Westin Eikje, mob: 93673473

Talsperson: Jan Ivar Bringeland, mob: 98075652

tysvar@mdg.no

 

Finn du ikkje kommunen din? Miljøpartiet dei grøne har ikkje lokallag i alle kommunane i Rogaland – enno! For å koma i kontakt med medlemmar og engasjerte i ein av kommunane som manglar, ta kontakt med fylkeslaget, rogaland@mdg.no