Lokallag og kontaktpersoner

12. august, 2015

Haugesund

Nini Hæggernes
tlf 90980775
haugesund@mdg.no

Jone Erland
tlf 92825953
jone.erland@gmail.com

Klepp

Tone Lill Molund
tlf 98206608
klepp@mdg.no

Karmøy

Nils Wergeland Krogh
tlf 90050815
nilswkrog@gmail.com

Randaberg

Alexander Rügert Raustein
tlf 48043535
randaberg@mdg.no

Sandnes

Leder: Alexandra K. Gjerdrum
tlf 40840826
sandnes@mdg.no

Sola

David Moen
tlf 95073205
sola@mdg.no

Stavanger

Thomas Bendiksen
tlf 48365470
stavanger@mdg.no

Strand

Wenche Barka
tlf 51749392
strand@mdg.no

Suldal

Bernd Elmies
tlf 91990497
suldal@mdg.no

Time

Ørjan Zazzera Johansen
tlf 99003483
time@mdg.no

Tysvær

Mikael Tysvær
tlf 92461713

 

Finn du ikkje kommunen din? Miljøpartiet dei grøne har ikkje lokallag i alle kommunane i Rogaland – enno! For å koma i kontakt med medlemmar og engasjerte i ein av kommunane som manglar, ta kontakt med fylkeslaget, rogaland@mdg.no