Lokallag og kontaktpersoner

12. august, 2015

Egersund

Cecilie Aslaksen
tlf 41350632 
cecilie1974@hotmail.com

Gjesdal

Bertha Louise Ålgård
tlf 97616485 
bl.algard@gmail.com

Haugesund

Thomas Eide Wennesland
tlf 97574807
haugesund@mdg.no

Eva Berge
tlf 99420970
rogaland@mdg.no

Klepp

Tone Lill Molund
tlf 98206608
klepp@mdg.no

Karmøy

Nils Wergeland Krogh
tlf 90050815
nilswkrog@gmail.com

Randaberg

Alexander Rügert Raustein
tlf 48043535
randaberg@mdg.no

Sandnes

Andreas N. Uhre
tlf 40672149
sandnes@mdg.no

Sola

David Moen
tlf 95073205
sola@mdg.no

Stavanger

Thomas Bendiksen
tlf 48365470
stavanger@mdg.no

Strand

Karianne Sørbø
tlf 45867253
kariannesorbo@gmail.com 

Suldal

Jens Marcussen
tlf 94394413
suldal@mdg.no

Time

Hans Bjørnar Tunheim
tlf 90061144
time@mdg.no

Tysvær

Benjamin Tysvær
tlf 40696390

Vindafjord

Rune Bu-Pedersen
tlf 90276721
rune@rped.no 

 

 

Finn du ikkje kommunen din? Miljøpartiet dei grøne har ikkje lokallag i alle kommunane i Rogaland – enno! For å koma i kontakt med medlemmar og engasjerte i ein av kommunane som manglar, ta kontakt med fylkeslaget, rogaland@mdg.no