Lokallag og kontaktpersoner

12. august, 2015

Egersund

Cecilie Aslaksen
tlf 41350632 
cecilie1974@hotmail.com

Gjesdal

Bertha Louise Ålgård
tlf 97616485 
bl.algard@gmail.com

Haugesund

Thomas Eide Wennesland
tlf 97574807
haugesund@mdg.no

Hjelmeland

Morten Hetland
tlf 45436905
hjelmeland@mdg.no

Eva Berge
tlf 98420870
rogaland@mdg.no

Klepp

Willy Miljeteig
tlf 41324323
willy.miljeteig@skole.rogfk.no

Karmøy

Nils W. Krogh
tlf 90050815
nilswkrog@gmail.com

Randaberg

Elisabeth Klette
tlf 45046051
randaberg@mdg.no

Sandnes

Andreas N. Uhre
tlf 40672149
sandnes@mdg.no

Sola

Jan-Erik Timm
tlf 92862148
sola@mdg.no

Stavanger

Thomas Bendiksen
tlf 48365470
stavanger@mdg.no

Strand

Karianne Sørbø
tlf 45867253
kariannesorbo@gmail.com 

Suldal

Jens Marcussen
tlf 94394413
suldal@mdg.no

Time

Mikael Åsbjørnsson-Stensland
tlf 47413933
time@mdg.no

Tysvær

Benjamin Tysvær
tlf 40696390
tysvar@mdg.no

Vindafjord

Rune Bu-Pedersen
tlf 90276721
rune@rped.no 

 

 

Finner du ikke kommunen din? Miljøpartiet De Grønne har ikke lokallag i alle kommunene i Rogaland – enda! For å komme i kontakt med medlemmar og engasjerte i en av kommunane som mangler, ta kontakt med fylkeslaget: rogaland@mdg.no