Lokallag

Egersund

Richard W. Samslått
tlf Richard@bski.no
Richard@bski.no 

Gjesdal

Bertha Louise Ålgård
tlf 97616485 
bl.algard@gmail.com

Haugesund

Frank Hendrikse
tlf 90030957
haugesund@mdg.no

Hjelmeland

Morten Hetland
tlf 45436905
hjelmeland@mdg.no

Eva Berge
tlf 98420870
rogaland@mdg.no

Klepp

Dina Friestad
tlf 41502979
willy.miljeteig@skole.rogfk.no

Karmøy

Nils W. Krogh
tlf 90050815
nilswkrog@gmail.com

Randaberg

Alexander R- Raustein
tlf 48043535
randaberg@mdg.no

Sandnes

Hege Karin Omdal
tlf 92831334
sandnes@mdg.no

Sola

Jan-Erik Timm
tlf 92862148
sola@mdg.no

Stavanger

Dag-Andre Kvernstrøm
tlf 93488298
stavanger@mdg.no

Strand

Karianne Sørbø
tlf 45867253
kariannesorbo@gmail.com 

Suldal

Jens Marcussen
tlf 94394413
suldal@mdg.no

Time

Ellen Malmin
tlf 91873338
time@mdg.no

Tysvær

Eva Berge
tlf 98420870
tysvar@mdg.no

Vindafjord

Knut Ringheim Lunde
tlf 92052058
vindafjord@mdg.no

Finner du ikke kommunen din? Miljøpartiet De Grønne har ikke lokallag i alle kommunene i Rogaland – enda! For å komme i kontakt med medlemmar og engasjerte i en av kommunane som mangler, ta kontakt med fylkeslaget: rogaland@mdg.no